Witamy w sklepie inetrnetowym

Dowolne wasze zlecenie zrealizujemy na najwyższym poziomie i na czas, oszczędzając Wasz czas oraz środki

 • add_shopping_cart

  ZAMÓWIENIE

   

  Aby złożyć zamówienie należy zarejestrować się. Pracujemy na podstawie zaliczki w rozmiarze 50% całkowitej sumy zamówienia. Aktywujemy wasze konto dopiero po wniesieniu przedpłaty. Zaliczkę można zostawić w naszych oddziałach w Białej Podlaskiej lub Terespolu lub zrealizować transakcję kartami: MasterCardVISA

 • local_shipping

  DOSTAWA

   

  Niektóre rodzaje towarów nie nabywamy z dostawą „przesyłka kurierska” lub wysyłanych listami Pocztą Polską, gdyż istnieje duże ryzyko nieotrzymania paczki uprzednio opłaconej. To znaczy nie dokonujemy przedpłat przelewami bankowymi i kartami płatniczymi. Należy wybierać formę dostawy „przesyłka kurierska pobraniowa”.

 • euro_symbol

  OPŁATA

   

  Wymiar naszego wynagrodzenia to 6%. Przy wartości zamówienia od jednego sprzedawcy poniżej 300 zł wynagrodzenie jest stałe i wynosi 20 zł. Wartość dostawy jest włączona w ogólną wartość towaru.

 • Tax Free

  PODATEK

   

  Dokument TAX FREE jest wypisywany na towar ogólnej wartości od 200 zł, na który sprzedawca wystawił fakturę VAT. Istnieje możliwość połączenia zamówień od różnych sprzedawców w jeden dokument TAX FREE. Do wartości towaru jest włączony koszt dostawy. Warto podkreślić, że nie wszystkie kategorie towarów są objęte stawką VAT 23%.